Błędy, których należy unikać, gdy chcesz się wzbogacić na hurtowych ubraniach

Moda to jedna z dziedzin, na których panuje zaciekła konkurencja. Według statystyk, każdego dnia w całym kraju otwierają się setki sklepów. A wśród nich nie wszyscy ludzie biznesu odnoszą sukcesy. Jeśli chcesz szybko wzbogacić się na hurtowej odzieży, jest kilka błędów, których należy unikać:

Nie ma budżetu na naprawę

Błąd braku szacunkowego kosztu

Pierwszym błędem popełnianym przez wiele sklepów jest brak budżetu na biznes. Jest to również jeden z powodów, dla których Twój detaliczny lub hurtowy sklep odzieżowy szybko się załamuje. Koszty te są wykorzystywane na opłacenie powierzchni, zatrudnienie pracowników lub reklamę strony internetowej ….
Bo kiedy założysz biznes, nie przyniosą one natychmiastowych rezultatów i prawie nie będziesz w stanie odzyskać swojego kapitału. Ale zajmuje to pewien czas od około 1 do 3 miesięcy. Tak więc, gdy masz za mało pieniędzy lub nie masz ich wcale, nie wiesz, gdzie się zwrócić, aby zrekompensować wydatki biznesowe.
Według udziału niektórych ludzi biznesu modowego za to. Jeśli Twój sklep prowadzi działalność online, musisz zaplanować budżet na kolejne 3 miesiące. Jeśli firma jest offline, koszt należy oszacować od 6 miesięcy do 1 roku. Jeśli nie masz jasnego planu, Twój sklep z trudem utrzyma się na tym rynku.

Brak dywersyfikacji źródeł biznesowych

Niezależnie od tego, czy jesteś hurtownikiem, czy hurtownikiem odzieży, brak różnych źródeł jest również błędem, którego należy unikać. Przy tak wysoce konkurencyjnej branży, jak ta, niezbędna jest dywersyfikacja źródeł towarów podczas importu. Jednak priorytetem powinno być również importowanie towarów dobrej jakości. Pomoże Ci to zatrzymać klientów.

Brak dywersyfikacji źródeł biznesowych

Ponadto należy również wziąć dużą ilość w przypadku sprzedaży hurtowej, zwłaszcza w szczycie sezonu, tym więcej bierzesz, aby móc zaspokoić potrzeby kupujących. Jeśli nie ma zapasów do dystrybucji, Twoje przychody przeniosą się na innych konkurentów. W związku z tym jest to niezwykle marnotrawne i bardzo szkodliwe, jeśli Twoi stali klienci odbierają towary od kogoś innego.

Orientacja i kierunek budowy nie są dobre

Kolejnym błędem, który sprawia, że ​​hurtownie odzieży szybko się szkolą, jest kierunek i budowanie złego kierunku. Szczególnie dla klientów, którzy nie wiedzą, jak wykorzystać portale społecznościowe lub wiele innych kanałów online, aby dotrzeć do klientów.
Jest to również dość trudna praca dla hurtowni. Dlatego każdy krok powinien być bardzo ostrożny, aby uzyskać stabilność w procesie Twojego biznesu. Nie powinieneś oszczędzać na kosztach reklamy. Bo to najszybszy sposób na znalezienie klientów.

Oferowanie wielu polis nie jest wystarczająco atrakcyjne

Zaproponuj zasady sprzedaży, które nie są wystarczająco atrakcyjne

Jednym z błędów popełnianych przez wielu hurtowników odzieżowych jest brak jasnej polityki sprzedaży. A jeśli tak, to polisy nie są wystarczająco atrakcyjne, aby przyciągnąć klientów. Dla odbiorców hurtowych wszyscy chcą znaleźć dobre źródło tanich towarów. Zajmijmy się psychologią ludzi, aby opracować najbardziej odpowiednią i przekonującą politykę. W ten sposób możesz przyciągnąć klientów do swojej firmy.
Powyżej znajduje się kilka błędów, których ludzie muszą unikać, aby hurtownia odzieży szła gładko. Poza tym powinieneś również regularnie uczyć się więcej o modzie i naprawdę rozumieć przedmioty, które sprzedajesz, aby móc doradzić i przyciągnąć więcej klientów.